System ATHENA

Informacje ogólne

Ekonomiczne rozwiązanie dla Profesjonalistów

Zebranie na jednej płycie DVD wszystkich narzędzi niezbędnych w procesie kosztorysowania umożliwia elektroniczne przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi programami na kolejnych etapach tworzenia profesjonalnego kosztorysu. Jednocześnie zakup pakietu uzupełniających się narzędzi, w porównaniu z zakupem poszczególnych jego elementów oddzielnie, gwarantuje wymierną korzyść finansową.

Wszechstronne i kompleksowe narzędzie

System Athena przeznaczony jest dla firm i osób profesjonalnie zajmujących się wyceną inwestycji/robót budowlanych, m. in. dla firm budowlanych, deweloperskich, pracowni kosztorysowych i inżynieryjnych, biur architektoniczno-projektowych, a także instytucji administracji państwowej i przedsiębiorstw realizujących inwestycje w ramach swojej działalności gospodarczej.

Aktualizacje i bogata baza katalogowa

Wchodzące w skład Systemu Athena programy Norma, posiadają bazę ponad 300 katalogów, można aktualizować je poprzez prenumeratę kwartalnika Buduj z Głową. System współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na polskim rynku bazami cenowymi, w tym bazą cenową InterCenBud, która może być uaktualniana przez Internet lub ukazującą się co kwartał płytę CD.

 

System Athena składa się z następujących elementów: 

  • Norma EXPERT –  program do kosztorysowania
  • Norma PRO – program do kosztorysowania
  • Miara PRO – program do przedmiarowania
  • PLANISTA 6.5.20. – program do harmonogramowania robót budowlanych
  • Buduj z Głową – aktualizacja programów Norma
  • INTERCENBUD – Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie

 

Stronę odwiedziło: osb