:: Informacja handlowa - STRONA W PRZEBUDOWIE

   
     ZUH UNIbud Henryk Rupnik jest Autoryzowanym Dystrybutorem i reprezentuje między innymi takich producentów jak Athenasoft Sp. z o.o. z Warszawy, PMC Piotr Chylinski z Wrocławia.

      Wprowadzałem w Polsce do szerokiego stosowania oprogramowanie narzędziowe między innymi do kosztorysowania autorstwa Pana Andrzeja Mościckiego znane pod handlową nazwą „Program do kosztorysowania KOMA” opartego na systemie operacyjnym DOS, które w wyniku ewolucji i rozwoju platformy systemów operacyjnych dziś jest najbardziej popularnym programem kosztorysowym na polskim rynku i znane jest pod nazwą "Program do kosztorysowania NORMA"(występuje w kilku wariantach jako NORMA PRO, NORMA STANDARD, czy najnowsze produkty NORMA EKSPERT i NORMA STANDARD 2), do których prawa autorskie posiada firma Athenasoft Sp. z o.o. z Warszawy.
W ofercie handlowej znajdują się ponadto inne programy narzędziowe firmy Athenasoft Sp. z o.o. ułatwiające prace profesjonalistom.

     Innym producentem oprogramowania, którego reprezentuję od wielu lat w dystrybucji programów jest Pan Piotr Chyliński, który stworzył między innymi programy do sporządzania harmonogramów, planowania i rozliczania robót wykorzystujące informacje z programów kosztorysowych (w tym z programów firmy Athenasoft) znane pod handlową nazwą "HARMONOGRAM-PLANISTA" i "PLANISTA" (istnieje kilka wariantów tego programu).
W ofercie handlowej rónież inne programy narzędziowe firmy PMC Piotr Chyliński wspomagajace prace profesjonalistów.
   
     Szczegóły oferowanych programów wraz z cennikiem oraz wersje demonstracyjne programów, jak również więcej informacji na temat programów znajdziesz poniżej.

     Wraz z producentami oferowanego oprogramowania prowadzę serwis zakupionego w ZUH UNIbud oprogramowania oraz szkolenia dla użytkowników z obsługi tych programów.

Sprzedaż oprogramowania odbywa się w siedzibie firmy
- w Biurze Obsługi Klienta ZUH UNIbud Henryk Rupnik,
przy ul. Królowej Jadwigi 10 w Kędzierzynie-Koźlu,
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

 

Stronę odwiedziło: osb